politikalarımız

Kalite Politikamız

Her projemizde mutlak kalite, iş etiği ve teknik bilginin sahaya tam olarak aktarılması öncelikli kalite standardımızdır. Uluslararası kalite yönetim standartlarına uygun olarak sürekli güncellenen teknolojiyi kullanıyor olmak, çalışanlarımızın bilgi ve birikimlerini düzenli olarak arttırmak, her işimizi zamanında ve eksiksiz teslim etmek, kullandığımız ürün-araç ve gereçlerde hassas bir kontrol mekanizması geliştirmek kalite politikamızın temelini oluşturur.

Çevre Politikamız

Yaşamın en önemli kaynağı olan doğayı gelecek nesillere daha yaşanır bırakabilmek için elimizden gelen hassasiyeti en üst seviyede işlerimize yansıtıyoruz. Kaynakları en doğru ve etkili şekilde kullanarak, çevre kirliliğine azami derecede özen göstererek, kullanılabilir her alanda geri dönüşüm, ileri dönüşüm ve sıfır atık disiplinlerine bağlı kalarak çevre politikamızı sürekli diri tutuyoruz. 

İ.K. Politikamız

İnsanlara hizmet ederken, beraber çalıştığımız her takım arkadaşımızın geleceğini, sağlığı, eğitimini, en önemlisi de huzurunu düşünüyoruz ve her adımımızı onlarla beraber atıyoruz. Aşağıdan, yukarıya bütün ekibimize tek tek değer veriyor, onlarla berber değerli olduğumuzu düşünüyoruz. İnsan kaynakları politikamızın temelinde kardeşlik yatıyor. 

DEĞER KATIYORUZ